Pb&P Logo

м. Київ, вул. Велика Васильківська 72

Пошук
Меню

ABC та медіація

Law-firm "Popko Brothers & Partners" > ABC та медіація
abc-mediacia-img

Застосування медіації можливо на всіх етапах взаємодії компаній – від суперечок, що виникли на стадії укладення договорів та угод до конфліктів між співвласниками бізнесу й акціонерами.
Медація також є одним зі способів профілактики внутрішньокорпоративних конфліктів та впливає на формування культури конструктивного поводження в ситуаціях напруги та вирішення трудових суперечок.

Сімейна медіація є одним з найефективніших способів відновлення миру в родині або збереження нормальних взаємин при розлученні. Медіатор допоможе розв’язати конфлікт найбільш безболісно й створить умови для обговорення проблем.

Якщо Ви у своїх переговорах з іншою стороною зайшли в глухий кут, або судовий процес здається Вам занадто стомлюючою й дорогою процедурою, ми допоможемо Вам не тільки вирішити довготривалий конфлікт, але й істотно скоротити час і витрати на його врегулювання.
У випадках, коли конфлікти набувають деструктивного характеру, сторони, залучені в конфліктну ситуацію, вдаються до допомоги правосуддя, свідомо займаючи позиції по різні сторони барикад. Таким чином, вони втрачають можливість вирішити суперечку не вдаючись до судових засобів. Ситуація, що створюється в результаті протистояння може розв’язатися лише поразкою однієї зі сторін і виграшем іншої, але виграш цей далеко не завжди виправдовує всі вкладені ресурси.
У більшості випадків, коли предмет спора лежить у площині цивільного, адміністративного, приватного або корпоративного права, доцільно застосовувати альтернативні методи вирішення спорів такі, наприклад, як медіація.
Медіація, як альтернативна судовому розгляду процедура вирішення спорів, економічно ефективна й доцільна та дозволяє:

  • знайти вирішення, що влаштовує всі сторони конфлікту;
  • заощадити час на підготовку до розгляду й розгляд справи в суді;
  • заощадити кошти на обслуговування судових процедур;
  • зберегти партнерські відносини;
  • одержати задоволення від способу й результату вирішення конфлікту;
  • підвищити вірогідність того, що прийняте сторонами спільне рішення буде виконано;
  • забезпечити конфіденційність вирішення конфлікту.
Назад
Далі