Pb&P Logo

м. Київ, вул. Велика Васильківська 72

Пошук
Меню

Про фірму

історія

2009

Навесні 2009 року на ринку юридичних послуг столиці з’явилася нова професійна команда – юридична фірма «Брати Попко та Партнери», яка відразу ж досить амбіційно заявила про свої наміри й перспективи, почавши роботу одночасно з декількома іноземними компаніями. Хоча, це й не дивно, оскільки більшість співробітників компанії є випускниками Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченко, працюють викладачами цього ВНЗ, мають наукові ступені й звання.

Вихід на ринок саме в такий непростий період розвитку економіки й країни в цілому не був випадковим. Адже ніщо інше, як криза вимагає нових підходів до ведення бізнесу, викликає необхідність більш швидкої адаптації суб’єктів підприємницької діяльності до змін в економічних процесах, а все це, у свою чергу, вимагає професійного правового супроводу й підтримки кваліфікованих юристів.

2009

Початок роботи

Фірма почала працювати у кризові для країни роки та досягла високих результатів завдяки майстерності фахівців.

2013

Адвокатське об’єднання

Юридична фірма була зареєстрована як адвокатське об’єднання для забезпечення більш високого рівня надання послуг.

2019

Міжнародне представництво

Відкриття офіційного представництва у Торонто.

Сьогодні юридична фірма «Брати Попко та Партнери» – це молода, ініціативна, ефективна й професійна команда, здатна швидко реагувати на запити клієнтів і повністю задовольняти їхні потреби в комплексному юридичному супроводі бізнесу.

 

Юристи фірми мають фундаментальну підготовку в різних галузях права, досвід практичної юридичної діяльності. Партнери й провідні юристи фірми виступають консультантами великих бізнес-проектів, а також різних державних органів. Всі співробітники володіють іноземними мовами, що дозволяє більш ефективно працювати з іноземними клієнтами.

 

Юридична фірма «Брати Попко та Партнери» спеціалізується на господарському, корпоративному, трудовому, адміністративному, фінансовому, сімейному, антимонопольному й земельному праві. Компанія пропонує юридичну допомогу, забезпечуючи клієнтам дотримання норм чинного законодавства, а також ефективно врегулює можливі юридичні суперечки з різними суб’єктами права.

Сьогодні юридична фірма «Брати Попко та Партнери» – це молода, ініціативна, ефективна й професійна команда, здатна швидко реагувати на запити клієнтів і повністю задовольняти їхні потреби в комплексному юридичному супроводі бізнесу.

Проекти

Юридична фірма «Брати Попко та Партнери» виступила юридичним партнером щорічних міжнародних змагань з авторалі «Prime Yalta Rally 2010», «Prime Yalta Rally 2011».

Міжнародні змагання «Prime Yalta Rally» проводяться в Криму, ініціатором їх проведення є засновник компанії «Chervonenko Racing», президент Федерації автоспорту України – Євгеній Червоненко.

Prime Yalta Rally

ВЛК – мініфутбольний турнір, головним організатором якого вже традиційно є Popko Brothers & Partners! Pbp активно розвиває міжстудентські зв’язки по всій Україні, підтримує та організовує різноманітні спортивні заходи, та сприяє розвитку здорового способу життя серед молоді!

ВЛК (Ліга ІМВ)

Турнір Киевская Весна`2017 відбудеться 26-27 травня на кортах комплексу Olympic Villge.

Теніс

Досягнення

a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a

Клієнти і партнери