Pb&P Logo

м. Київ, вул. Велика Васильківська 72

Пошук
Меню
 

Київська Весна 2019

Law-firm "Popko Brothers & Partners" > Без категорії  > Київська Весна 2019

Київська Весна 2019

Адвокатське об’єднання «Брати Попко та Партнери» вкотре стало головним організатором тенісного турніру «Київська весна».

Цьогоріч змагання видалось особливо масштабним. Турнір зібрав 44 пари учасників із різних країн світу, серед яких Білорусь, Ізраїль, Італія, Польща. А також – гостей із різних міст України, зокрема Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Рівного й Одеси. Тривало змагання два дні, формат турніру – змагання між парами професійних гравців (Pro) і любителів (Am). Гарною новиною для нашого Адвокатського об’єднання «Брати Попко та Партнери» стало те, що керівний партнер компанії Вадим Попко зайняв почесне друге місце, з чим його і вітаємо!

Також у рамках турніру відбулась виставка картин українських художників, які писали картини спеціально для нашого заходу. Під час офіційної частини закриття турніру ми провели благодійний аукціон із продажу творів художників. Усі кошти підуть на розвиток дитячого тенісу в Україні.

Чому ми це робимо? Бо розуміємо важливість розвитку спорту в Україні та бачимо дві основні причини, чому цю галузь варто розвивати. По-перше, спорт на високому рівні – це завжди «плюс» інвестиційної привабливості країни. По-друге, спортивна нація – це завжди здорова нація!

Саме тому наша компанія сприяє розвитку спортивного права в Україні та системно підтримує спортивні заходи. Також ми зацікавлені в співпраці зі спортивними клубами, спортсменами та їхніми представниками.

Разом нам вдасться вивести український спорт на якісно новий рівень!